Правила шкільного макіяжу

Правила нанесення шкільного макіяжу

Шкільна пора – найпрекрасніша в житті кожної дівчинки. Так хочеться виглядати на тлі подружок найкрасивішою, подобатися хлопцям. Для цього потрібно щодня ретельно доглядати за своєю зовнішністю. А легкий макіяж зовсім не завадить.

Основа краси – догляд за шкірою

Забороняючи дівчаткам-підліткам вживати у повсякденному житті засоби по догляду за шкірою, дорослі сильно помиляються. Базис красивою доглянутої шкіри закладається саме в шкільні роки. Адже пори схильні до забруднення в будь-якому віці, особливо в юному. Якщо їх не очищати за допомогою косметики, то можна спровокувати появу прищиків, різних шкірних захворювань.
Готуватися до шкільного макіяжу треба, починаючи з очищення шкіри. Наступний етап – спеціальний тонік для молодої шкіри, захищає її від зовнішніх факторів. І, зрозуміло, потрібен легкий живильний крем. Його потрібно наносити тонким шаром, щоб він був непомітний на обличчі.
Важливо, щоб всі засоби догляду за шкірою у дівчини були свої власні, які відповідають віку. Ті, які призначені для зрілої шкіри, брати неприпустимо.

Як вибирати косметику для школи?

Як вибирати косметику для школиЩоб не виглядати зухвало, потрібно купувати косметику не яскравих пастельних тонів. Зрозуміло, юним красуням хочеться мати в своєму арсеналі щось помітне, викликає начебто синіх і фіолетових тіней, барвистих блискіток, яскравою губної помади. Але все це лише допоможе дівчині зарекомендувати себе як несмачну пустушку, яка нічого не розуміє в косметиці.
Тональну базу для особи треба купувати під колір шкіри, інакше контраст тону шкіри і буде виглядати вульгарно. Того ж принципу дотримуйтеся при купівлі пудри.
Тіні для шкільного мейк-апу теж вибирайте світлі. Орієнтуйтеся на свій колір очей. Тіні можуть бути кремовими, бежевими, блакитними, зеленуватими. Але не зловживайте нанесенням їх на повіки. Тіні покликані підкреслювати колір очей, але не перебивати його. Добре використовувати світлі перламутрові тіні.
Замість губної помади для дівчаток-школярок кращий блиск для губ. Він візуально збільшує губи. Кольори вибирайте натуральні – персиковий, бежевий або безбарвний, прозорий.
Для брів потрібен олівець, поєднаний з їх натуральним кольором. Якщо не знайдеться такої, замініть його тінями того ж відтінку.
Туш підбирається відповідно до типу вій школярки. Об’ємна підійде дівчатам з довгими і рідкісними віями, а тим, у кого вони короткі та густі, варто вибрати ту, яка подовжує їх. Однак у будь-якому випадку дуже рясно фарбувати вії в шкільному макіяжі не слід.

Методика виконання мейк-апу

Вранці перед школою завжди не вистачає часу на макіяж. А поспішати в цій справі недопустимо, інакше макіяж буде завдано неакуратно, неправильно, смішно. Якщо ви не встигаєте, обмежтеся блиском для губ і тушшю для вій. Після цього зовнішність вже буде виглядати більш виразною.
Якщо у дівчинки досить часу, то макіяж можна зробити більш досконально. Почніть з нанесення на обличчя тону або пудри. Тон наносити не обов’язково, якщо шкіра у вас гладка, без прищів і подразнень.
Потім подбайте про лінії брів – відтіняйте їх. Тіні на повіки наносять від внутрішнього кута ока до зовнішнього. На середині століття, над віями, можна покласти трохи білих тіней. Те ж зробити і в районі надбрівних дуг.
Туш наноситься на вії по всій довжині не більше двох разів відразу, стежачи за тим, щоб не утворилося грудочок.
Остаточний етап – нанесення блиску на губи. Одного шару досить!
Якщо дівчинка виглядає блідою, можна нанести на вилиці трохи рум’ян. Це треба зробити акуратно, не допустивши ефекту червоних щік.
Відео як зробити макіяж для школи за пару хвилин.

Комментариев нет:

Отправить комментарий